Veel van jouw documenten worden tegenwoordig opgeslagen in de computer. Maar er wordt ook nog veel op papier gezet en dit moet je ergens geordend kunnen opbergen. Wij bieden jou deze aan. Wij hebben de opberg artikelen in verschillende categorieën: Ordners, Ordnertoebehoren, Ringbanden, Ringbandinterieurs, Ringbandinterieurs, Kaartsystemen, Visitekaartopbergsystemen, Etikethouders en insteekhoeken, Mappen, Vloeiboeken, Hangmappen, Archiveringsmiddelen en Opbergsystemen. Deze producten hebben wij van een aantal gerenommeerde merken namelijk: Quantore, Leitz, Elba, Esselte, Multo en 3M Post-it.
Toe aan het ordenen van je papierwerk? Dan ben jij in deze categorie aan het juiste adres. Hier vind je alles over het opbergen, archiveren en ordenen van jouw papierwerk.
"Ik help je graag bij het vinden van het juiste product. Vragen? Bel ons gerust."
Sonja Hölscher
Zoek jij bijvoorbeeld archiveringsmiddelen zoals archiefdozen of bundel- en opbergmechanieken dan zit je in deze categorie goed. Ook vind je hier ordners, ordnertoebehoren zoals ordnerrugetiketten, schutbladen en scheidingsstroken.
Ben je opzoek naar hangmappen voor jouw hangmappenkast? Van kaartsystemen tot vloeiboeken, op deze productpagina is alles te vinden.