Over ons

    De ideale werkomgeving creëert u met hijdra.com

    Dat is ons motto en daar mag u op rekenen bij Hijdra.com. Van totale inrichting tot en met de pennen en verder. Dit verzorgen wij al meer dan 20 jaar. Zowel grote bedrijven, het mkb, zzp en zelfs consumenten zijn bij ons welkom. Onze specialisten staan voor u klaar om u telefonisch, per e-mail en persoonlijk te adviseren.

    De website hijdra.com is 24/7 bereikbaar. Hier vindt u een zeer ruim assortiment aan kantoormeubilair, machines en artikelen van verschillende A-merken zoals Bic, Leitz, Giroflex, Interstuhl, Hag, Canon, Oki en HP. Van deze merken zijn wij tevens official dealer en servicepunt.

    Via deze website: hijdra.com kunt u gemakkelijk bestellen en de producten snel thuisgeleverd krijgen. 
     

    U kunt bij hijdra.com terecht voor de volgende producten en diensten:

    • Kantoor- en bedrijfsmeubilair
    • Kantoormachines
    • Kantoor en bedrijfsartikelen
    • ICT diensten
    • Facility diensten
    • HR diensten




    Personeelsgegevens

    Dirk-Jan Hijdra 

    Directeur /  Adviseur Projectinrichting, ICT & Facility
    d.hijdra@hijdra.com
    06  - 20 73 86 84


       Cees Horsman 

       Advieseur werkplek & verlichting
       c.horsman@hijdra.com


    Tom van der Wal 

    Marketing communicatie
    t.vanderwal@hijdra.com
    06  - 14 57 09 07


       Jordan van Welsum 

       Adviseur ICT
       j.vanwelsum@hijdra.com


    Afra van Ruiten 

    Adviseur voor uw werkplek
    a.vanruiten@hijdra.com
     


       Sonja Hölscher

       Product management kantoorartikelen
       s.holscher@hijdra.com


    Liesbeth van der Mel 

    Adviseur Projectinrichting & Meubilair
    l.vandermel@hijdra.com


       Vincent Hoekman 

       Commercieel medewerker machines / Logistiek, Reparatie & Onderhoud
       v.hoekman@hijdra.com


    Marijke Otto 

    Commercieel medewerker / Inkoop, Logistiek & Verkoop
    m.otto@hijdra.com


       Yvon van der Linden 

       Financiële administratie
       y.vanderlinden@hijdra.com
     


    Patricia Blom

    Commercieel medewerker / Inkoop & Verkoop
    p.blom@hijdra.com


       Friso Boegschoten 

       Website content
       f.boegschoten@hijdra.com


    Monique Bruijn 

    Marketing / Communicatie
    m.bruijn@hijdra.com